Marker Groupe Logo

Digital Marker

Digital Marker Dijital Medya Planlama ve Satın Alma, Performans Pazarlama, Programatik Reklam Teknolojileri ve Sosyal Medya Yönetimi sunan bir medya ajansıdır.

Dijital Medya Planlama, SEM, SEO, Sosyal Medya ve Programatik Reklamcılık alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte tüm dijital kanalların tek bir merkezden yönetilmesini sağlıyoruz.

Çözümlerimiz

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital Medya Planlama ile markanın sunmuş olduğu brief doğrultusunda ulaşılmak istenen hedef kitleye uygun sitelere ve sosyal medya mecralarına farklı yayın modelleri ile erişerek markanızın dijital medya stratejisini oluşturuyoruz.

Performans Pazarlama

Datayı markanıza ve hedef kitlenize en uygun şekilde uyarlayarak stratejinizi oluşturuyoruz. Markanızın bilinirliği ve satış hacimlerinin büyümesi için çözümler üreterek Dijital Pazarlama bütçenizi en efektif biçimde yönetiyoruz.

Programatik Reklamcılık

Programatik Reklamcılık çözümlerimiz ile en basit anlatımıyla veriyi analiz edip teknoloji kullanarak medya satın alımını daha hızlı ve akıllı hale getiriyoruz.

Programatik reklam teknolojileri, platformlardaki reklam kampanyalarınızdan en üst düzeyde verim almanızı sağlıyoruz.

Programatik reklam teknolojileri ile medya kanalları genelinde yatırımınızı maksimize ediyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Markanıza ve sektörünüze özel, e-ticaret alanında dijital çözümler ve stratejiler geliştiriyoruz.

Dijitalde sizi en iyi yansıtacak stratejiler ile markanıza değer katıyoruz.

10 yıllık deneyim ve uluslararası tecrübeye sahip ekibimiz ile satış faaliyetlerinizi, kampanya süreçlerinizi, e-ticaret entegrasyonlarınızı size yol göstermek ve sizi daha ileriye taşımak için kurguluyoruz.