Marker Groupe Logo

Digital Marker

Digital Marker Dijital Medya Planlama ve Satın Alma, Performans Pazarlama, Programatik Reklam Teknolojileri ve Sosyal Medya Yönetimi sunan bir medya ajansıdır.

Dijital Medya Planlama, SEM, SEO, Sosyal Medya ve Programatik Reklamcılık alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte tüm dijital kanalların tek bir merkezden yönetilmesini sağlıyoruz.

Çözümlerimiz

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital Medya Planlama ile markanın sunmuş olduğu brief doğrultusunda ulaşılmak istenen hedef kitleye uygun sitelere ve sosyal medya mecralarına farklı yayın modelleri ile erişerek markanızın dijital medya stratejisini oluşturuyoruz.

 

Performans Pazarlama

Datayı markanıza ve hedef kitlenize en uygun şekilde uyarlayarak stratejinizi oluşturuyoruz. Markanızın bilinirliği ve satış hacimlerinin büyümesi için çözümler üreterek Dijital Pazarlama bütçenizi en efektif biçimde yönetiyoruz.

Programatik Reklamcılık

Programatik Reklamcılık çözümlerimiz ile en basit anlatımıyla veriyi analiz edip teknoloji kullanarak medya satın alımını daha hızlı ve akıllı hale getiriyoruz.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya mecralarında markanıza uygun bir strateji oluşturarak online mecralarda marka bilinirliğinizi artırıyor, hedef kitlenizle interaktif bir şekilde etkileşime geçiyor ve mesajınızın yayılmasını sağlıyoruz.