Marker Groupe Logo

Digital Marker

Digital Marker; dijitalde bulunan tüm faaliyetlerinizi tek bir merkez altında toplayarak alanında uzman ekibi ile çok yönlü hizmet sağlayan bir teknoloji şirketidir.

Dijital Medya Planlama, Performans Pazarlama, Programatik Reklam Teknolojileri, İçerik Pazarlaması, SEO, Shopify E-Ticaret Çözümleri ve E-Ticaret Danışmanlığı ile çeşitli dijital hizmetler sunarak yol haritanızı belirler ve sizi hedeflediğiniz konuma ulaştırır.

Dijital Reklam Çözümlerimiz

Dijital Medya Planlama

Pazarlama stratejinize ve hedef kitlenize uygun reklam teknolojileri ile dijital mecralarda markanızın medya stratejisini oluşturuyoruz.

Performans Pazarlama

Dijital kanallar üzerinde hedef KPI’ınıza en uygun stratejiler ile ürün ya da hizmetleriniz için performansa yönelik dijital reklam yayınları gerçekleştiriyoruz.

Programatik Reklamcılık

Teknoloji ve yapay zekayı kullanarak veriyi analiz edip medya satın alımını daha hızlı ve akıllı hale getiriyoruz. Medya kanalları genelinde yatırımınızı maksimize ediyoruz.

Dijital İletişim Çözümlerimiz

İçerik Pazarlaması

Ürün ve hizmetlerinizi yeni nesil dijital iletişim aracı olan içerik pazarlaması ile yurt içinde ve yurt dışında potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitenizin arama motoru sonuçlarında yüksek verim elde etmesi için site içinde ve site dışında teknik SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Çözümlerimiz

Shopify E-Ticaret Çözümleri

Dünyanın en büyük e-ticaret alt yapısına sahip olan Shopify’ın expert partner çözüm ortağı olarak mağazanızı e-ticarete taşıyor veya mevcut mağazanıza özel geliştirmeler yapıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Markanıza ve sektörünüze özel, e-ticaret alanında dijital çözümler ve stratejiler geliştiriyoruz.